21.02.2023

Gala finałowa Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023 [nowe zdjęcia kandydatek]

Gala finałowa Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023 odbędzie się 5 marca (niedziela) w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00, a poprowadzi je dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży.

32 finalistki, wśród nich 18-letnia Nikola Safinowska z Suwałk (na górnym zdjęciu), absolwentka Zespołu Szkół Technicznych, zaprezentują się przed publicznością w kilku stylizacjach m.in. w garniturach, strojach sportowych, sukniach wieczorowych, sukniach ślubnych oraz kreacjach polskiej projektanki - Eli Piorun, która tworzy i projektuje piękne kreacje m.in. dla pierwszej Damy. Na publiczność czekają także niespodzianki muzyczne. KOVA - wiolonczelistka, która w swojej twórczości łączy muzykę klasyczną z muzyką rozrywkową będzie pierwszą z nich. Elektryczna wiolonczela, oryginalne aranże znanych i popularnych utworów, wirtuozeria połączona z rockową energią oraz wykorzystanie loopera sprawiają, że słuchacze mają wrażenie, że na scenie występuje cały zespół wiolonczel.

Kolejna muzyczna atrakcja to Adi KOWALSKI - Laureat "Szansy na sukces" i konkursu "Premiery" na festiwalu w Opolu w 2014 roku. W swojej twórczości łączy wiele nurtów muzycznych a ich wspólnym mianownikiem jest pasja

KOWALSKI ma ogromne doświadczenie sceniczne. Na swoim koncie ma występy na największych festiwalach muzycznych, takich jak Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, ESKA Music Awards, Wygraj Sukces, Top Trendy.  Płyta ANOMALIE którą wydał w 2022 roku pokazuje ogromną muzykalność i charyzmę artysty. Aktorsko-musicalowe zdolności pokazywał przez pięć lat na deskach Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej. Na swoim koncie ma role w serialu Usta Usta dla stacji TVN, Na Sygnale dla stacji TVP, a ostatnio zagrał w serialu ”Teściowie” dla telewizji Polsat. Wielkim marzeniem KOWALSKIEGO jest mieć swoją audycję w radiu. Lubi zarażać dobrą energią i miłością do świata i ludzi, co z pewnością będzie można zobaczyć i odczuć podczas Gali finałowej Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023.

Podczas uroczystego wieczoru poznamy pierwszą w historii miasta Łomża - Miss Polonię Województwa Podlaskiego 2023, dwie wicemiss, Miss Polonia Nastolatek Województwa Podlaskiego 2023 oraz jej dwie wicemiss, a także: Miss Fundacji Anny Rytel, Miss Foto, Miss Internetu oraz Miss Edicare. Pozostałe tytuły (komplementarne) jakie organizator konkursu przewidział w tegorocznej edycji, wręczone zostaną tydzień przed finałem podczas uroczystej Gali tytułów komplementarnych, która odbędzie się 26.02 w Hali Kultury w Łomży. W Gali udział wezmą wyłącznie Finalistki oraz strategiczni partnerzy Konkursu, będący także jurorami.

Konkurs Miss Polonia Województwa Podlaskiego realizowany jest dzięki wsparciu partnerów strategicznych:

1. Prezydenta Miasta Łomża - Pana Mariusza Chrzanowskiego / Urzędu miejskiego miasta Łomża.
2.  Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego / Marszałek Województwa Podlaskiego - Pan Artur Kosicki / Pochodzący z Łomży Wicemarszałek Województwa Podlaskiego - Pan Marek Olbryś.

3. Piotr Modzelewski - Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego
4. Państwa Anny oraz Roberta Rytel - Fundacja Anny Rytel / Ubojnia Rytel.
5. Hexa Bank Spółdzielczy w Piątnicy - dzięki wsparciu Prezesa, Pana Piotra Kaczyńskiego.
6. Firmie Global Media Center - Marcin Gajda.
7. Salonu kosmetycznego Edicare w Łomży - Edyta Olender - Bajkowska.
8. Centrum Zdrowia I Urody Anamed Anna Wołkowicz oraz marki For Life & Madaga.

Jak również wszystkich pozostałych partnerów i fundatorów nagród, o których napiszemy wkrótce.

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży. Zakupu dokonać można poprzez stronę:
https://app.evenea.pl/event/misspodlasia/?fbclid=IwAR0tQQ6BO53nqX1fW1N-k-rQKyQDwHPs1yZ0WHYVh4VqDXHO1nvYG5GaqDo

Liczba miejsc jest ograniczona.

Fot. Paweł Wądołowski

W artykule poniżej znajdą Państwo sylwetki kandydatek 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie