Ślepsk Malow Suwałki zagra w europejskich pucharach. Jest okazja, trzeba skorzystać
Biało-Niebiescy marzyli o tym dwa lata temu, by na 80-te urodziny sponsorów Józefa Wiszniewskiego i Henryka Owsiejewa, zająć co najmniej 5.miejsce w PlusLidze, uprawniające do gry w europejskich pucharach. Wystąpią w nich w tym roku, chociaż PlusLigę zakończyli na 10. pozycji. Zagrają na trzecim europejskim poziomie – w Pucharze Challenge, czyli odpowiedniku piłkarskiej Ligi Konferencji.
O podjęciu rękawicy, rzuconej przez prezesa PZPS Sebastiana Świderskiego, opowiada Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malowu Suwałki
@suwalkipl-ov2ve





















