Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 1:2. Od radości po wściekłość
W 85 minucie Wigry prowadziły 1:0 i wyglądało na to, że wygrają drugi mecz z rzędu i w dwóch ostatnich kolejkach powalczą o 4. miejsce na koniec sezonu. Wystarczyły dwie kontry Stomilu i w ciągu jednej minuty losy spotkania się odwróciły.
Pokazujemy gole, ciekawsze sytuacje i pomeczowe wypowiedzi trenerów. Mecz oceniają Piotr Gurzęda (Stomil Olsztyn) i Marcin Gałązka (Wigry Suwałki)
@suwalkipl-ov2ve


























