100. Rocznica Wyzwolenia Suwałk. W Kościele św. Kazimierza Królewicza odsłonięto tablicę
W obchody 100-lecia wyzwolenia Suwałk czynnie włączyła się parafia pod wezwaniem św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach z księdzem proboszczem Lechem Łubą na czele. W przedsionku kościoła, w obecności Prezydenta Suwałk, Przewodniczącego Rady Miejskiej i parafian, ksiądz proboszcz poświęcił tablicę upamiętniającą odzyskanie przez Suwałki niepodległości.


























