Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0:0. Nikt nie dramatyzuje
Sytuacji strzelecki nie brakowało, ale w meczu drużyn walczących o utrzymanie w I lidze nie padł ani jeden gol. Spotkanie oceniają Karol Salik i Dominik Nowak, bramkarz i trener Wigier oraz Ryszard Tarasiewicz, szkoleniowiec Miedzi.



![Egzaminy gimnazjalne. Angielski był dość łatwy, teraz można odpocząć [sonda] Egzaminy gimnazjalne. Angielski był dość łatwy, teraz można odpocząć [sonda]](https://img.youtube.com/vi/-sy2X6iFZZ8/0.jpg)






















