13.02.2020

Browar Północny Fight Night już w tę sobotę. Utalentowani zawodnicy i sławni goście

Ponad 3 tysiące wejściówek i aż 11 pojedynków przygotowali organizatorzy sobotniej gali MMA w Suwałki Arenie. Impreza rozpocznie się o 19.00 i, jeżeli walki będą toczone na pełnym dystansie, potrwa nawet do północy.

Gośćmi imprezy będą gwiazdy sportów walki: Mamed Khalidov, Popek Monster, Adrian „Polak” Polański, Grzegorz „Szuli” Szulakowski czy Michał Syrowatka, były mistrz WBF International w boksie.

- Popek, były zawodnik KSW zaśpiewa na rozpoczęcie gali oraz da mini koncert w trakcie imprezy – opowiada Mateusz Mazur z organizującej Browar Północny Fight Night – Bitwa o Biegun Zimna firmy FTG Event. – Popek oraz Mamed Khalidov, mistrz KSW przeprowadza też licytacje podarowanych przez siebie rękawic. Pieniądze przekażemy na leczenie Hani Poczobut, ponieważ przyłączyliśmy się do trwającej w całym regionie akcji zbiórki pieniędzy na ratowanie chorej na SMA dziewczynki.

Z całego regionu, bo ideą gali jest promowanie miejscowych talentów,  pochodzi także większość zawodników, którzy staną do walki w oktagonie. Sześciu to suwalczanie, trenujący pod okiem Miłosza Staśkiewicza w Bersekers MMA Suwałki, a także, jak Daniel Biłbak  i Damian Biłbak,  w Suwalskim Klubie Karate Kyokushin. 

Bracia Biłbakowie, którzy w karate zdobywali tytuły i medale mistrzostw Europy i Polski, po raz drugi wystąpią w MMA. Na gali w Przeworsku Daniel przegrał decyzją sędziów, a Damian pokonał rywala przed czasem. Teraz pierwszy z nich zmierzy się z „ełckim barbarzyńcą”, Szymonem Łowczyńskim, a drugi podejmie Michała Gabora z Klubu Szczecin Berserkers Team.

- Przeciwnicy są w naszym zasiegu, powinniśmy sobie z nimi poradzić – zapowiadają młodzi, ale już doświadczeni karatecy. – W MMA widzimy swoją przyszłość.

Damian Bujkowski, zadziorny zawodnik Bersekers MMA Team Suwałki sprawdzi umiejętności wicemistrza Niemiec w boksie amatorskim Marcela Cepeusza z Tiger Gym Karpen. Pełni nadziei na wygrane przed własną publicznością są też jego klubowi koledzy Dawid Zubrzycki i Rafał Wysocki.

- W zawodowej walce wieczoru, w wadze ciężkiej Karol "Ziółek" Żołowski z Bersekers MMA Team Suwałki zmierzy się z Deivydasem Zukauskasem niepokonanym Litwinem, zawodnikiem MMA Knight LT – zapowiada Mateusz Mazur. – Suwalczanin jest cięższy, a zawodnik z Litwy ma większy zasięg ramion. Zapowiada się pasjonujący pojedynek.

Akcje w oktagonie będą widoczne także na czterech zawieszonych w Suwałki Arenie telebimach.  W sprzedaży jest jeszcze około tysiąca wejściówek. Najwygodniej kupić je przez Internet za pośrednictwem strony www.biletyarena.pl 

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Prezydent Miasta Suwałk.  

WDudostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.09.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.27% 4.4382 4.5278
USD 0.14% 3.9172 3.9964
GBP 0.15% 4.9308 5.0304
CHF 0.28% 4.1733 4.2577
09.07.2020

Klatka dla chomika

09.07.2020

Citroen Berlingo

Dodaj nowe ogoszenie