08.07.2020

Asystent/ka Administracyjny/a

adres email: joanna@pessa.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą działającą na rynku energii odnawialnej w Polsce. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Jeśli jesteś osobą
· posiadającą doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym,
· odznaczającą się doskonałą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą
· nastawioną na pracę w zespole
· o dobrej znajomości języka angielskiego/litewskiego i pakietu MS Office

Jakie będą Twoje obowiązki?
· wsparcie Zespołu w bieżących obowiązkach
· obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
· przygotowywanie dokumentów do działu księgowości
· prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów

Co możemy Ci zaproponować:
· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie
· pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres joanna@ pessa.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Sponsor pogody
Pogoda