26.08.2021

Grafik 3d Fabryki Mebli Forte S.A.

adres email: rekrutacja@forte.com.pl

telefon: 48 875628790

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko grafika 3d

Twoje zadania:
re
• Przygotowanie zdjęć i renderów 3D zgodnie z założonym harmonogramem i standardami jakościowymi
• Ścisła współpraca z komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań
• Realizacja zadań zgodnie ze standaryzacją i zatwierdzonymi procesami
• Wsparcie graficzne dla innych działów
• Uzupełnianie harmonogramów obowiązujących w danej sekcji
• Edycja i obróbka zdjęć oraz renderów w programie Adobe Photoshop
• Wykonywanie wizualizacji całych pomieszczeń oraz aranżacją pojedynczych produktów
• Przygotowywanie grafik do druku
• Dbałość o realizm i jakość tworzonych wizualizacji
• Udział w projektach badawczo-rozwojowych
• Inicjowanie własnych rozwiązań/projektów, które wnoszą usprawniania w sekcji graficznej

Twój profil:

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość programów graficznych wykorzystywanych w pracy (Rhinoceros silnik renderujący V-Ray , Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
• Wiedza z zakresu grafiki komputerowej
• Umiejętności koncepcyjne i projektowe
• Doświadczenie w obróbce fotografii cyfrowej
• Doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz
• Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Kreatywność, orientacja w różnych dziedzinach twórczości wizualnej

Co oferujemy?:

• Możliwość pracy zdalnej
• Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
• Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
• Możliwość dołączenia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego
• Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
• Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
• Zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a012de59931948b09d5a64afeb13dbda

Zgłoszenia CV prosimy kierować na podany adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl
FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Północna 30
16-400 Suwałki
Tel +48 875628790
e-mail: rekrutacja@forte.com.pl
wyświetleń: 127
Zapraszamy na relację na żywo

Wigry Suwałki

Legia Warszawa

22.09.2021
17:30

Sponsor pogody
Pogoda